KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144335
nr 1714 4335
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Flicka. Signerad. Olja på pannå, 21x12 cm, yttermått inklusive ram: 29x19 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:28:34
26/7 16:47:56